Fylkeskontakter for pensjonister

Sentralt pensjonistråd

Pensjonistledere og styrekontakter i fylkeslagene.

Østfold

Utdanningsforbundet Østfold: Tlf.: 69 13 04 60

Kontaktpersoner pensjonistrådet:
Tor Fjeld, Kong Haakons pl. 32, Moss
tlf. 924 15 882, e-post tofjeld@online.no 

Bjørn Jørstad, Timianfaret 6, 1621 Gressvik
tlf. 480 26 644, e-post bjojors@online.no 

Fylkesstyrekontakt: Bjørg Ratvik, bjorat@udf.no

Akershus

Utdanningsforbundet Akershus: Tlf. 23 13 80 40
Leder: Elna Oppedal Olsen, Skollerudveien 81, 1350 Lommedalen,
tlf. 930 56 303, elnaolsen@msn.com

Fylkesstyrekontakt: Gro Iren Abrahamsen,
tlf. 452 36 687, groabr@udf.no

Oslo

Utdanningsforbundet Oslo: Tlf. 23 13 81 00

Leder seksjon GSK: Unni Eckhardt, 
Tlf. 22 15 42 42 / 90 64 81 64, unni.eckhardt@getmail.no

Leder seksjon VGO: Marit Fredheim
Mobil 91 88 26 50,  maritfre@online.no 

Fylkesstyrekontakt for GSK og VGO: Aina Skjefstad Andersen
Tlf.: 23 13 81 00, ainand@udf.no

Hedmark

Utdanningsforbundet Hedmark: Tlf. 23138250
Leder: Inger Stenvaag, Holtvegen 45, 2100 Skarnes,
tlf. 95891652, inger.stenvaag@gmail.com

Fylkesstyrekontakt:Birgitte Røros. tlf. 975 21 227 birror@udf.no

Oppland

Utdanningsforbundet Oppland: Tlf. 61137400
Leder: Leif Fjeldstad, Hølenvegen 27, 2625 Fåberg,
tlf. 47393362,
leif.fjeldstad@bbnett.no

Fylkesstyrekontakt: Trond Myhrer, tlf. 99506027,
trond.myhrer@utdanningsforbundet.no

Buskerud

Utdanningsforbundet Buskerud: Tlf. 23138200
Leder: Sylva Husemoen, Jerpeveien 9, 3030 Drammen,
tlf. 32 88 42 57,
sylva.husemoen@ebnett.no

Fylkesstyrekontakt: Stian Hofvind, tlf. 93226798 stihof@udf.no

Vestfold

Utdanningsforbundet Vestfold: Tlf. 23 13 81 81
Leder: Arild Johan Alfredsen, Svend Foyns gate 8 A, 3110 Tønsberg,
tlf. 99777684,
ajoalfr@online.no

Fylkesstyrekontakt: Marie Bru, tlf. 23138181, 92094013,
marbru@utdanningsforbundet.no

Telemark

Utdanningsforbundet Telemark: Tlf. 23 13 83 20
Leder: Oddvar Halleråker, Svingen 19, 3801 Bø i Telemark,
mobil 913 29 407, oddvar.halleraker@nenett.no

Fylkesstyrekontakt: 
Nora Thorsrud,
tlf. 911 01 352 / 23 13 83 32, northo@udf.no

Aust-Agder

Utdanningsforbundet Aust-Agder: Tlf. 37 00 23 23
Leder: Harald Bjørløw, 
tlf. 466 64 711, harald.bjorlow@gmail.com


Fylkesstyrekontakt: Kåre Mortveit,
tlf. 911 06 657, kare.mortveit@udf.no

Vest-Agder

Utdanningsforbundet Vest-Agder: Tlf. 38 12 79 79
Leder: Tore Kleven, Oksevollen 6, 4514 Mandal,
tlf. 38 26 09 04 / 92657355,
tore.kleven.mandal@gmail.com

Fylkesstyrekontakt: Svein Ove Olsen,
tlf 38 12 79 75,
svein.ove.olsen@udf.no

Rogaland

Utdanningsforbundet Rogaland: Tlf 51 53 79 50
Leder: Harald Ottøy, Kvalavågsveien 193, 4262 Avalsnes,
tlf. 52 84 32 54,
harald.ottoy@gmail.com 

Fylkesstyrets kontakt: Margareth Vatne Rønningsen,
tlf. 51 66 03 59 / 992 96 476,
marron@udf.no

Hordaland

Utdanningsforbundet Hordaland: Tlf. 56 12 50 00
Leder: Geir Nordal-Pedersen, Løtveitneset 11, 5051 Straumsgrend,
tlf. 97078897,
geir.n-p@online.no

Fylkesstyrekontakt: Mildrid Beate Kronborg Økland,
tlf. 95486308,
mildrid.okland@udf.no  

 

 

Sogn og Fjordane

Utdanningsforbundet Sogn og Fjordane: Tlf. 23 13 86 50
Leder: Tor W. Eikemo, Groavegen 18, 6854 Kaupanger,
tlf. 907 79 751, weikemo@online.no

Fylkesstyrekontakt: Vivian Frøynes Melheim, tlf. 47271400

vivmel@udf.no

Møre og Romsdal

Utdanningsforbundet Møre og Romsdal: Tlf. 70 15 28 40
Leder: John Arne Henden, Lillehøgda 3, 6521 Frei, 
tlf. 934 05 727,
joahende@online.no  

Fylkesstyrekontakt: Gerd Botn Brattli,
tlf. 979 75 576,
gerd.botn.brattli@utdanningsforbundet.no   

Sør-Trøndelag

Utdanningsforbundet Sør-Trøndelag: Tlf. 73 53 84 00
Leder: Liv Julie Haug, Ellingveien 6, 7130 Brekstad,
tlf. 906 44 505, liv.j.haug@ntebb.no

Fylkesstyrekontakt: Toril Kuvene Skaret, tlf. 98080676,
tkuvene@online.no

Nord-Trøndelag

Utdanningsforbundet Nord-Trøndelag: Tlf. 74 13 53 40
Leder: Hans Marschhäuser, Gjebleveien 21, 7602 Levanger,
tlf. 913 75 333,
hans.marschauser@ntebb.no

Fylkesstyrekontakt: Trond Iversen,
tlf. 23138807/97569478,
troive@udf.no  

Nordland

Utdanningsforbundet Nordland: Tlf. 75 50 69 00
Leder: Torgeir Pettersen, Lyngvegen 5, 8410 Lødingen, mobil 90922484, torgpett@online.no

Fylkesstyrekontakt: Frank Helge Olsen,
tlf. 99 0 18 735,
fraols@udf.no  

Troms

Utdanningsforbundet Troms:  Tlf. 23 13 89 20
Leder: Magne A Reigstad,  Åsen 9, 9300 Finnsnes
tlf 926 95 473, magn-rei@online.no

Fylkesstyrekontakt: Jon A Haugen,
tlf. 901 97 328, jonhau@udf.no

Finnmark

Utdanningsforbundet Finnmark: Tlf. 23 13 89 70
Leder: Inger Støreng, Postboks 12, 9735 Karasjok,
tlf. 926 66 510,
istoeren@online.no

Fylkesstyrekontakt: Bjørnar Mjøen,
tlf. 977 43 987,
bjomjo@utdanningsforbundet.no